Blog categories

Comments

  11 ani de activitate

  Astăzi 12 decembrie, Cora Trade Center (CTC) împlinește 11 ani de activitate.

  11 ani plini de perseverență, muncă și dorința de a-i oferi fiecărui partener calitate și dorința de a fi diferit.

  „În timp lucrurile au mers în direcția în care ne-am dorit-o cu toții. Rezultatele pozitive nu au încetat să apară, iar filozofia pe care a ales-o de la început a rămas și în acest moment: profitul rezultat din activitățile noastre curente vrem să fie reinvestit în companie pentru susținerea dezvoltării continue”- Mariel Petric – Managing Partner CTC click to read.

  „Întreg businessul a fost dezvoltat pentru a rămâne alături de orașul nostru, de locuitorii săi și de a investi și cheltui ce producem în orașul nostru. Suntem o firmă care, de fiecare dată când a fost necesar am apelat la parteneri din Alba” – Cosmin Stanciu, Managing Partner

  „Suntem încântați de parcursul nostru din acești 11 ani, datorită valorii și frumuseții pe care fiecare le-a adus.” – Radu Bartoș, Managing Partner.

  Le mulțumim tuturor care ne-au fost alături și ne-au susținut pe parcursul acestor 11 ani.